O nas

Twórcy Ekonomicznego Turnieju Analizy Prawa ETAP  to studenci czterech polskich uczelni – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Organizatorem głównym projektu jest Studenckie Koło Naukowe Ekonomicznej Analizy Prawa w SGH, które sprawuje pieczę nad wartością merytoryczną projektu i zapewnia wsparcie w procesie logistycznym konkursu.

Organizując III edycję ETAP-u w 2018 roku chcemy nie tylko popularyzować temat ekonomicznej analizy prawa jako kierunku studiów, ale przede wszystkim zarazić innych studentów naszą pasją do tej – wciąż nieznanej – dyscypliny. Projekt jest dla nas także szansą osobistego rozwoju, pozwala nam zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, którymi chcemy dzielić się z uczestnikami ETAP-u. Jako osoby zaangażowane w działalność studencką, z uwagą przyglądamy się otaczającej nas rzeczywistości, w tym w szczególności dokonującym się w Europie zmianom, co wpłynęło na wybór tematu przewodniego konkursu  w drugiej edycji w 2017 roku: „Brexit i jego skutki prawno-ekonomiczne”. Jaki temat wybierzemy w tym roku? Ta informacja już wkrótce na stronie!

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!
kontakt@etap.edu.pl